Palety

Standardní i speciální

Palety jsou nepostradatelnou součástí provozu výrobních firem, velkoobchodu i maloobchodu. Jsou potřeba v každém moderním skladu, kde je nutné zajistit pohodlný a rychlý pohyb zboží a jeho bezpečné skladování.  Nákup palet je nejlepším řešením pro optimalizaci operací nakládky a vykládky. Tyto konstrukce jsou vhodné pro nakládání zboží do nákladních automobilů, dodávek i jiných vozidel.

290,- Kč/ks (bez DPH)

Paleta EUR 1200x800mm
Jakost I. Dřevo: smrk, borovice
Hřebíky: ocelové, konvexní, závitové

Paleta Industrie 1200x800mm
Jakost I. Dřevo: smrk, borovice
Hřebíky: ocelové, konvexní, závitové

Paleta dle Vašeho přání
Jakost: dle dispozic
Dřevo: smrk, borovice
Spoj.materiál: dle přání nebo našeho návrhu

Díky široké škále tvarů a velikostí každý zákazník najde konstrukci palety, jejíž rozměry budou nejlépe vyhovovat konkrétnímu použití. Používání palet výrazně sníží náklady na přepravu zboží a minimalizuje náklady spojené s nakládkou, vykládkou a skladováním.

Palety, které jsme připraveni nabídnout spotřebiteli, jsou vyrobeny z odolných materiálů v souladu s výrobními technologiemi, díky nimž se všechny produkty vyznačují spolehlivostí a dlouhou životností.

Většina spotřebitelů dává přednost nákupu dřevěných palet, které mají oproti jiným materiálům řadu výhod. Dřevo se vyznačuje pružností, kdy se jen mírně ohýbá pod váhou nákladu, což nemá vliv na celistvost konstrukce.  Dřevěné palety jsou lehké, což umožňuje výrazně snížit celkovou hmotnost zvedané konstrukce. Výrobní náklady na výrobky ze dřeva nelze označit za vysoké. 

Pokud potřebujete kvalitní palety, rozhodli jste se správně a kontaktovali nás. Dodáme vám nové dřevěné palety všech velikostí a typů. Konstrukce vyrobených palet umožňuje paletovému vozíku nebo vysokozdvižnému vozíku snadno náklad ze všech stran. Můžete si objednat palety, které splňují nejen domácí, ale i mezinárodní standardy kvality.

Dodávka dřevěných palet od nás probíhá za velmi příznivé velkoobchodní ceny.